Home   Klantenservice   Voortgezet onderwijs   Assortiment   Flex

Wat zijn de kosten van de nieuwe boeken die elk jaar worden aangeschaft bij FLEX?

Met FLEX betaal je een vaste prijs per leerling per jaar. De kosten per leerling per jaar zijn vergelijkbaar met de aanschaf of huur van reguliere boeken en een jaarlijkse online licentie. 

Bij sommige methoden ontvangt de leerling meerjaren delen. In dat geval wordt dat boek door één leerling meerdere jaren gebruikt.

Om het klimaat niet extra te belasten hebben de boeken altijd het FSC®-keurmerk. Ook wordt de productie van onze boeken volledig (CO2-)gecompenseerd via het programma van de Climate Neutral Group. De FLEX-boeken vervangen daarnaast veel van de schriften en werkboeken.

Vanaf schooljaar 2022-2023 ontvang je bij FLEX gratis digitale toetslicenties. Je kan daarmee kant en klare toetsen afnemen of helemaal zelf een toets samenstellen. De toetsen kunnen ook op papier worden afgenomen.

Voor meer informatie, het aanvragen van een presentatie of om te zien voor welke vakken FLEX beschikbaar is, klik hier