Professional Accountmanagers

 

Sales Support & back office

Brigitte – Back Office

Contactgegevens:

Tel. 06 10 56 16 31
E-mail: b.jager@noordhoff.nl

Brigitte – Back Office

Linda - Sales Support

Contactgegevens:

Tel. 030 - 038 35 99
E-mailadres: zorgpad@noordhoff.nl

Linda - Sales Support

Silvia - Sales Support

Contactgegevens:

Tel. 030 - 638 35 99
e-mail: professional@noordhoff.nl

Silvia - Sales Support

 

Accountmanagers

 

Sandra van der Linde - Accountmanager Bouw, Industrie en Horeca

Contactgegevens:

Tel. 06 22 92 52 61
E-mail: s.vanderlinde@noordhoff.nl

Sandra van der Linde - Accountmanager Bouw, Industrie en Horeca

Bianca Vonk - Accountmanager Bouw, Industrie en Horeca

Contactgegevens:

Tel. 06 300 02 899
e-mail: B.Vonk@noordhoff.nl

Bianca Vonk - Accountmanager Bouw, Industrie en Horeca

Jan Kees Bos - Accountmanager Zorg

Contactgegevens:

Tel. 06 - 31 93 56 76
E-mail: j.bos@noordhoff.nl

Jan Kees Bos - Accountmanager Zorg

Angelique Dorland - Accountmanager Zorg

Contactgegevens:

Tel. 06 - 51 40 21 64
E-mail: a.dorland@noordhoff.nl

Angelique Dorland - Accountmanager Zorg

Nina Kauffmann - Accountmanager Zorg

Contactgegevens:

Tel. 06 - 83186383
E-mail: N.Kauffmann@noordhoff.nl

Nina Kauffmann - Accountmanager Zorg

Joost Roelofs - Accountmanager Zorg

Contactgegevens:

Tel. 06 - 30 56 71 24
E-mail: j.roelofs@noordhoff.nl

Joost Roelofs - Accountmanager Zorg

Manon Schouten - Accountmanager Zorg

Contactgegevens:

Tel. 06 82 00 53 49
E-mail: m.schouten@noordhoff.nl

Manon Schouten - Accountmanager Zorg

Nynke de Vries - Accountmanager Zorg

Contactgegevens:

Tel. 06 - 57 11 67 94
E-mail: n.devries@noordhoff.nl

Nynke de Vries - Accountmanager Zorg

Ferenc van Zanten - Accountmanager Onderwijs

Contactgegevens:

Tel. 06 - 22 21 59 01
E-mail: f.vanzanten@noordhoff.nl

Ferenc van Zanten - Accountmanager Onderwijs