Skip to Content
 

Benieuwd naar de ervaringen met Getal & Ruimte Junior?

Neem contact op met een van de referentiescholen:

School Adres Postcode/Woonplaats Contactperson E-mail/telefoon
Alan Turingschool Poolstraat 2 1018 LR Amsterdam   Tel: 020 - 6224584
Basisschool Odyssee Pygmalionstraat 1 1363 SC Almere Mw. Esther Kotte-Merks e.merks@odyssee.asg.nl
RK basisschool Sint Jans Volleringweg 24 1738 BT Waarland Mw. Maruska Kuin maruska.kuin@sintjanwaarland.nl
Liduinaschool Juno Junoplantsoen 30 2024 RR  Haarlem Mw. Heda Willems
Mw. Geertje Ottolander
hedawillems@liduinaschool.nl
geertjeottolander@liduinaschool.nl
Obs de Toverbal Middelweg-West 178 9076 GE  St Anna Parochie Dhr. Jan Braaksma jbraaksma@owgfier.nl
IKC Stella Nova Willem Alexanderplantsoen 2 2713 VM Zoetermeer Dhr. Gerard Baak baak.gerard@gmail.com
OBS Jenaplan Kruidenhoek Geelkruid 27-29 3068 SN Rotterdam Mw. I. Schouten i.schouten@kruidenhoek.nl
KC Impuls  Talmaplantsoen 1-3 3332 CR Zwijndrecht Mw. Mirjam van der Graaf mirjam.vandergraaf@pit-ko.nl
SBO de Binnentuin Binnentuinlaan 6 3452 RN  Vleuten Mw. Marleen Rauwenhoff marleen.rauwenhoff@ksu-utrecht.nl
Basisschool Starrebos  Schoolstraat 38  5081 VH Hilvarenbeek Mw. Rinel Vriens-Snels r.vriens@stichtingsamenwijs.nl
Basisschool de Blinkerd Troelstrastraat 13 5344 GK Oss Mw.Richelle van Haaren richellevanhaaren@skbo.nl
Obs de Straap Twentehof 200 5709 KG Helmond Dhr. Mike de Wit
Mw. Marlies Vaes
mikedewit@obsh.nl
marliesvaes@obsh.nl
BS Frans Postma  Merwedestraat 16 6413 VV  Heerlen Dhr. Ton van der Boorn info.abbsfranspostma@movare.nl

Wil je zelf referentieschool worden?

Leuk! Bekijk hier de voordelen  »