Onze accountmanagers staan voor je klaar!

Onze accountmanagers

resource-not-found

Accountmanager

René Houtzager

Rene heeft zelf 9 jaar voor de klas gestaan en heeft echt hart voor het onderwijs. Waar hij energie van krijgt? Als zijn docenten tevreden zijn!

Contact:
06 - 203 034 61
r.houtzager@noordhoff.nl
Postcodekaart

resource-not-found

Accountmanager

Vivianne Hansen

Vivianne wordt blij van schoolbezoeken en de dynamiek die er op een school heerst, vooral als er ook leerlingen zijn. Wil je met Vivianne van gedachten wisselen? Neem contact op.

Contact:
06 - 120 792 51
v.hansen@noordhoff.nl
Postcodekaart

resource-not-found

Accountmanager

Simone Müller

Contact:
06 - 419 788 24
s.muller@noordhoff.nl

resource-not-found

Accountmanager

Regina Bijlholt

Contact:
06 - 130 796 74
r.bijlholt@noordhoff.nl

resource-not-found

Accountmanager

Nadia el Barcani

Contact:
tel. 06 - 236 182 96
n.elbarcani@noordhoff.nl

resource-not-found

Accountmanager

Hugo Draaisma

Hugo is betrouwbaar en denkt goed met docenten mee. Doordat hij zelf als docent heeft gewerkt weet hij bovendien als geen ander voor welke uitdagingen docenten staan.

Contact:
06 - 305 069 60
h.draaisma@noordhoff.nl
Postcodekaart

resource-not-found

Accountmanager

Erik Jan de Vries

Erik Jan werkt al 15 jaar voor Noordhoff. Hij weet dus als geen ander waar de behoeftes van docenten liggen en hoe hij je verder kan helpen. Neem contact met hem op.

Contact:
06 - 517 026 54
e.devries@noordhoff.nl
Postcodekaart

resource-not-found

Accountmanager

Mirjam Winters

Werken voor Noordhoff is voor Mirjam een heel bewuste keuze. Ze ziet het als haar missie om vanuit Noordhoff als maatschappelijke partner het onderwijs verder te brengen.

Contact:
06 - 835 502 56
m.winters@noordhoff.nl
Postcodekaart

resource-not-found

Accountmanager

Sandy Paas

Sandy krijgt heel veel energie van het begeleiden van docenten in hun keuzeproces. Ze is enthousiast, positief en benaderbaar. Sandy komt ook graag langs bij jou!

Contact:
06 - 824 793 52
s.paas@noordhoff.nl
Postcodekaart

Klantenservice

Kunnen we je helpen?

resource-not-found

Klantenservice

✆ (088) 522 6888

Bereikbaar maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur.

Klantenservice