Accountmanagers Voortgezet onderwijs

Wil je meer informatie over een methode of heb je interesse in een presentatie over onze methodes op school?
Neem dan contact op met jouw accountmanager.

Heb je vragen over jouw huidige Noordhoff-methode, stuur dan een e-mail naar Salesvo@noordhoff.nl 
of neem contact op met onze klantenservice via tel. 088-522 68 88.

 

Regio-indeling accountmanagers

De accountmanagers voor het voortgezet onderwijs zijn ingedeeld naar regio. Zo heb je voor jouw school een vast aanspreekpunt.

Kijk op de postcodekaart in welke regio jouw school valt en neem contact op met jouw accountmanager in die regio. 

Regio-indeling accountmanagers

Regio: Groningen/Drenthe

Mirjam Winters

E-mail: m.winters@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 835 502 56

 

Regio: Groningen/Drenthe

Regio: Friesland/Noordoostpolder/Noord-Holland Noord

Sandy Paas

E-mail: s.paas@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 824 793 52

Regio: Friesland/Noordoostpolder/Noord-Holland Noord

Regio: Overijssel/Achterhoek

Erik Jan de Vries 

E-mail: e.devries@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 517 026 54

Regio: Overijssel/Achterhoek

Regio: Amsterdam/Haarlem/Noord-Holland Zuid

Wessel van Calcar

E-mail: w.vancalcar@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 307 121 74

Regio: Amsterdam/Haarlem/Noord-Holland Zuid

Regio: Utrecht/Groene Hart/Betuwe

Regina Bijlholt 

E-mail: r.bijlholt@noordhoff.nl
Tel.:      06-130 796 74

Regio: Utrecht/Groene Hart/Betuwe

Regio: Het Gooi Oost/Utrechtse Heuvelrug/ Zuid-Veluwe/Arnhem/Betuwe

Renske Ankoné 

E-mail: r.ankone@noordhoff.nl
Tel.:     06 - 834 859 00

Regio: Het Gooi Oost/Utrechtse Heuvelrug/ Zuid-Veluwe/Arnhem/Betuwe

Regio: Rotterdam/Den Haag/Westland/Rijnland

Pim de Burger

E-mail: p.deburger@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 831 212 77

Regio: Rotterdam/Den Haag/Westland/Rijnland

Regio: Het Gooi West/Almere/Amersfoort/Leiden

Tim Schipper

E-mail: t.schipper@noordhoff.nl
 

Regio: Het Gooi West/Almere/Amersfoort/Leiden

Regio: West-Brabant/Zeeland/Zuid-Hollandse Eilanden/Schiedam

René Houtzager

E-mail: r.houtzager@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 203 034 61

Regio: West-Brabant/Zeeland/Zuid-Hollandse Eilanden/Schiedam

Regio: Midden-Brabant/Dordrecht

Vivianne Hansen

E-mail: v.hansen@noordhoff.nl
Tel.:     06 - 120 792 51

Regio: Midden-Brabant/Dordrecht

Regio: Limburg/Oost-Brabant/Nijmegen

Hugo Draaisma

E-mail: h.draaisma@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 305 069 60

Regio: Limburg/Oost-Brabant/Nijmegen

Key Accountmanager Noord

Ellen van der Giezen 

E-mail: e.vandergiezen@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 571 198 44

Key Accountmanager Noord

Key Accountmanager Zuid

Rene van Soest

E-mail: r.vansoest@noordhoff.nl
Tel.:      06 - 308 556 25

Key Accountmanager Zuid