Wat moet ik doen bij de melding 'Het lijkt erop dat de datum- en tijdsinstellingen van je computer niet goed ingesteld zijn'?

Deze foutmelding komt door de tijdsinstellingen op je computer. Het kan zijn dat de tijd niet automatisch is aangepast naar de winter- of zomertijd. Klopt de tijd op je computer met de werkelijke tijd?

Wanneer de wintertijd of zomertijd wel juist staat ingesteld, maar de melding ‘Er is een fout opgetreden bij het laden van de gegevens’ blijft verschijnen, dan moet je:

  1. Automatische tijdinstellingen aanzetten;
  2. Tijdzone instellen op (UTC +01:00) Amsterdam;
  3. Automatisch aanpassen aan zomer-/wintertijd aanzetten.

Wat-moet-ik-doen-bij-de-melding-Het-lijkt-erop-dat-de-datum-en-tijdsinstellingen-van-je-computer-niet-goed-ingesteld-zijn

Gerelateerde artikelen

Foutcode 101: Het portaal van de school is niet goed ingerichtFoutcode 102: De gebruiker is niet goed meegekomenFoutcode 131: De gebruiker is niet goed meegekomenFoutcode 103: Het portaal is geen Kennisnet portaalFoutcode 150: Gebruiker nog niet bekendFoutcode 121: Deze link is niet gekoppeld met een productFoutcode 199: Er is een technische fout opgetreden in de directe toegangFoutcode 160-166: Er is een technische fout opgetredenFoutcode 140: De link die u gebruikt is niet correctFoutcode 152: Geen licentie voor het eindproductFoutcode 165: Er is een probleem met het koppelen van uw accountFoutcode 151: De directe link is niet bekendFoutcode 122: Er is een inrichtingsprobleem voor het productFoutcode 126: Dit product is nog niet gepubliceerdIk krijg de melding 'Dat ging niet helemaal goed' na het aanklikken van het boek, wat nu?Foutcode 130: Het toekennen van de licentie is niet geluktFoutcode 125: Toegang geweigerdFoutcode 124: Je hebt niet de juiste rol voor dit type productFoutcode 120: EAN komt niet voor in tegoedenFoutcode 112: Het portaal van de school waar je vandaan komt, is niet correctFoutcode 111: Het portaal van de school waar je vandaan komt, is niet correctFoutcode 110: Het portaal van de school waar je vandaan komt, is niet bekendFoutcode 100: Het lijkt erop dat je niet goed bent ingelogd via de Elektronische Leeromgeving (ELO)